Organisasjonskart

Klikk for stort bilde Dette er organisasjonskartet for Narvik kommune. Det viser hvordan Narvik kommune er administrativt organisert.

 

Last ned Organisasjonskart - Narvik kommune (PDF, 133 kB)

Oversikt enhetsledere Narvik kommune

Rådmann

Rådmann

Lars Skjønnås

lars.skjonnas@narvik.kommune.no

932 13 919

Ansvar 0

Rådmannens stab

Enhetsleder Gro Monsen

gro.monsen@narvik.kommune.no

Telefon: 959 85 437

Ansvar 102

Kommuneadvokaten

Anette Olsen

anette.olsen@narvik.kommune.no

Telefon: 928 65 145

Ansvar 101

Kommuneoverlege

kommuneoverlegen@narvik.kommune.no

-------

Sverre Håkon Evju, kommuneoverlege

Telefon: 909 49 663

sverre.haakon.evju@narvik.kommune.no

-------

Per Thomas Hultstedt, kommuneoverlege/smittevernlege

per.hultstedt@narvik.kommune.no

Telefon: 469 23 951

Beredskapsansvarlig

Iris Bartholsen

iris.bartholsen@narvik.kommune.no

Telefon: 901 61 635

Virksomhetsstyring

Kommunalsjef

Rolf M. Lossius

959 97 403

rolf.lossius@narvik.kommune.no

Ansvar 100

Rådgivere

Viggo J. Dale

924 92 700

viggo.dale@narvik.kommune.no

----------------

Vegard S. Skoglund

900 37 201

vegard.skoglund@narvik.kommune.no

----------------

Tim Skau

908 80 762

tim.skau@narvik.kommune.no

--------------

Johanna Nystad

480 66 120

johanna.nystad@narvik.kommune.no

Service

Konst. enhetsleder Elisabeth Martinsen
    
elisabeth.martinsen@narvik.kommune.no

915 24 222

Ansvar 170

HR

Enhetsleder Anette Søraas

anette.soraas@narvik.kommune.no

918 28 221

Ansvar 180

Økonomi

Enhetsleder Sølvi Anita Simonsen

Sølvi Anita Simonsen

solvi.anita.simonsen@narvik.kommune.no

911 40 945

Ansvar 130

IKT

Enhetsleder Per Jakobsen

per.jakobsen@narvik.kommune.no

907 59 160

Ansvar 150

Plan, næring, kultur og teknisk drift

Kommunalsjef

Lars Norman Andersen

lars.norman.andersen@narvik.kommune.no

959 85439

Ansvar 400

Rådgivere

Gaute Skoglund

gaute.skoglund@narvik.kommune.no
918 15 251

---------------------------

Rune Hjallar

rune.hjallar@narvik.kommune.no
992 55 968

Areal og samfunnsutvikling

Enhetsleder Marianne Dobak Kvensjø

marianne.dobak.kvensjo@narvik.kommune.no

934 277 86

Ansvar 410

Kultur

Enhetsleder Randi Melgaard

randi.melgaard@narvik.kommune.no

918 56 867

Ansvar 280

Veg og park

Enhetsleder Trond Solberg

trond.solberg@narvik.kommune.no

416 66 740

Ansvar 460

Eiendomsforvaltning

Morten Fredheim Hanssen

morten.fredheim.hanssen@narvik.kommune.no

909 23 397

Ansvar 470

Omsorg og mestring

Kommunalsjef

Heidi Eriksen Laksaa

heidi.eriksen@narvik.kommune.no

950 26 897

Ansvar 300

Rådgivere

Andre Kimsaas

andre.kimsaas@narvik.kommune.no

Telefon: 48 10 24 14
------
Ragnhild Løkås

ragnhild.lokos@narvik.kommune.no

Telefon: 91 71 89 78

Bjerkvik omsorgsdistrikt

Enhetsleder Jon Ivar Sandnes

jon.ivar.sandnes@narvik.kommune.no

Telefon: 469 21 876

Kjøpsvik omsorg/Prestegårdstunet

Enhetsleder Ann Karin Andorsen

ann-k.andorsen@narvik.kommune.no

Telefon: 468 84 831

Ansvar 334

Ballangen sykehjem

Enhetsleder Merete Humstad

merete.humstad@narvik.kommune.no

Telefon: 934 16 474

Ansvar 345

Furumoen sykehjem

Enhetsleder Åse Berit Vrenne

aase.berit.vrenne@narvik.kommune.no

Telefon: 415 53 885

Ansvar 340

Ankenes bo- og servicesenter

Enhetsleder Elise Hindahl

elise.hindahl@narvik.kommune.no

Telefon: 481 57 194

Ansvar 320

Oscarsborg bo- og servicesenter/Villa Solborg

Enhetsleder Cecilie Woll Johansen

cecilie.woll.johansen@narvik.kommune.no

Telefon: 908 00 301

Ansvar 339 - OBS

Ansvar 328 - Villa Solborg

Hjemmesykepleie Ballangen

Enhetsleder Eva Maria Wick

mia.wick@narvik.kommune.no

Telefon - 402 33 368

Ansvar 333

Hjemmesykepleie Narvik

Enhetsleder Hege Åsli

hege.aasli@narvik.kommune.no

Telefon: 994 63 479

Ansvar 330

FABU - Funksjonshemmede og avlastning barn og unge

Enhetsleder Gunn Binde Andersen

gunn.binde.andersen@narvik.kommune.no

Telefon 948 35 437

Ansvar 325

ROP/UH Narvik sør

Enhetsleder Kjetil Karlsen

kjetil.karlsen@narvik.kommune.no

Telefon: 977 58 343

Ansvar 336

ROP Narvik nord

Enhetsleder Arnt Ole Andreassen

arnt.ole.andreassen@narvik.kommune.no

Telefon: 905 94 453

Ansvar 394

UH Narvik nord

Enhetsleder Jørn Østnes Fridfeldt

jorn.fridfeldt@narvik.kommune.no

Telefon: 900 60 138

Ansvar 335

Felleskjøkken

Enhetsleder Thomas Larsen

thomas.larsen@narvik.kommune.no

Telefon: 971 42 791

Ansvar 359

 

Oppvekst

Konstituert kommunalsjef

Tommy Andre Eide

tommy.andre.eide@narvik.kommune.no

Telefon: 976 95 999

Ansvar 200

Rådgivere

--------

Gro Hoseth

gro.hoseth@narvik.kommune.no

Telefon: 996 37 869

-------

Åshild Amundsen

ashild.amundsen@narvik.kommune.no

915 60 930

-------

Michael Morgan

michael.morgan@narvik.kommune.no

994 52 106

-------

Kristin Zimmerman

kristin.zimmermann@narvik.kommune.no

769 12 302

-------

Ida Trældal Rystad

ida.rystad@narvik.kommune.no

769 12 301

-------

Spesialpedagogisk team

Konstituert enhetsleder Sissel Andreassen

sissel.andreassen@narvik.kommune.no

Telefon: 992 45 778

Ansvar 261

Ankenes skole

Enhetsleder Vera Olaussen

vera.olaussen@narvik.kommune.no

Telefon: 906 14 787

Ansvar 215

Ballangen skole

Enhetsleder Marit Edvardsen

marit.edvardsen@narvik.kommune.no

Telefon: 951 48 283

Ansvar 230

Beisfjord skole

Enhetsleder Heidi Fagerjord Liljebakk

heidi.liljebakk@narvik.kommune.no

Telefon: 481 46 361

Ansvar 217

Bjerkvik skole

Enhetsleder Tove Fagerjord

tove.fagerjord@narvik.kommune.no

Telefon: 915 28 573

Ansvar 218

Frydenlund skole

Enhetsleder Stein Roar Jakobsen

stein.roar.jakobsen@narvik.kommune.no

Telefon: 995 19 058

Ansvar 227

Håkvik skole

Enhetsleder Astri Enevoldsen Sletteng

astri.sletteng@narvik.kommune.no

Telefon: 977 90 721

Ansvar 221

Kjøpsvik skole

Enhetsleder Anita Brønmo

anita.bronmo@narvik.kommune.no

Telefon: 941 93 366

Ansvar 235

Narvik ungdomsskole

Enhetsleder Ørjan Halvorsen

orjan.halvorsen@narvik.kommune.no

Telefon: 932 68 138

Ansvar 220

Skistua skole

Enhetsleder Halvar Stig Nilssen

halvar.nilssen@narvik.kommune.no

Telefon: 450 65 241

Ansvar 224

Skjomen oppvekstsenter

Konst. enhetsleder Camilla Irene Danielsen

camilla.davidsen@narvik.kommune.no

Telefon: 936 65 455

Ansvar 225

Ballangen barnehage

Enhetsleder Mette Akselsen

mette.akselsen@narvikbarnehagen.no

Telefon: 456 01 604

Ansvar 265

Barnebo barnehage

Enhetsleder Kristin S. Olsen

kristin.synnove.olsen@narvik.kommune.no

Telefon: 952 20 910

Ansvar 271

Bøstrand barnehage

Enhetsleder Faina Framvik Pettersen

faina.framvik.pettersen@narvikbarnehagen.no

Telefon: 

Ansvar 268

Emmenes barnehage

Enhetsleder Sissel Helene Nordgård

sissel.helene.nordgard@narvik.kommune.no

Telefon: 412 31 373

Ansvar 273

Flåklypa barnehage

Enhetsleder Eli Cronblad

eli.cronblad@narvik.kommune.no

Telefon: 977 01 657

Ansvar 274

Måseveien barnehage

Enhetsleder Oddrun Andreassen

oddrun.andreassen@narvik.kommune.no

Telefon: 915 69 982

Ansvar 278

Pæsatun barnehage

Enhetsleder Stian Aspheim

stian.aspheim@narvik.kommune.no

Telefon: 950 02 210

Ansvar 269

Rallarn barnehage

Enhetsleder Ragnhild Opdahl

ragnhild.opdahl@narvik.kommune.no

Telefon: 918 63 901

Ansvar 275

Skarpen barnehage

Enhetsleder Torill M. Kufaas Karlsen

torill.karlsen@narvik.kommune.no

Telefon: 412 99 395

Ansvar 276

Skistua barnehage

Enhetsleder John Arne Haugen

john.arne.haugen@narvik.kommune.no

Telefon: 901 20 574

Ansvar 277

Stollen barnehage

Enhetsleder Beate H. Samuelsen

beate.samuelsen@narvikbarnehagen.no

Telefon: 416 39 904 

Ansvar 267

Bjerkvik barnehage

Enhetsleder Lill Tove Jansson

lill-tove.jansson@narvik.kommune.no

Telefon: 467 45 741

Ansvar 272

 

 

 

 

Helse og velferd

Kommunalsjef

Heidi Eriksen Laksaa

heidi.eriksen@narvik.kommune.no

Telefon 950 26 897

Ansvar 350

Rådgivere

Susanne Rogander

susanne.rogander@narvik.kommune.no

Telefon 906 59 226

Forebyggende helsetjenester

Enhetsleder Hanne Malme

hanne.malme@narvik.kommune.no

Telefon 905 58 776

Ansvar 370

Barnevern og ressursteam

Enhetsleder  Morten Borgen

morten.borgen@narvik.kommune.no

Telefon 941 85 570

Ansvar 366

Helse og rehabilitering

Enhetsleder Kari Plener

kari.plener@narvik.kommune.no

Telefon 992 37 122

 - Ansvar 388

NAV Sosial

Enhetsleder Kolbjørn Karlsen

kolbjorn.karlsen@nav.no

Telefon: 900 60 042

Ansvar 360

Legetjenester

Enhetsleder Astrid M. Schøning

astrid.schoning@narvik.kommune.no

Telefon: 916 74 209

Ansvar 380

Integrering

Enhetsleder Gunnar Gamst

gunnar.gamst@narvik.kommune.no

Telefon: 916 29 480

Ansvar 363

Tildelingskontoret

Enhetsleder Grethe Feragen

grethe.feragen@narvik.kommune.no

Telefon-

Ansvar 305