Skolehelsetjeneste i Narvik

Alle grunnskoler og videregående skoler som omfattes av opplæringsloven eller er godkjent av privatskoleloven, skal ha tilgang på skolehelsetjeneste.

 

Oversikt over helsesøstrene

Skolehelsetjenesten - Oversikt helsesøstre

Ankenes skole 1. - 7. klasse

Irene Hansen


Ring

941 78 258

Epost

irene.hansen@narvik.kommune.no

 

Ankenes skole 8.-10. klasse

Kine Andersen


Ring

415 55 977

Epost


kine.andersen@narvik.kommune.no

Beisfjord skole

Lisbeth Jensen


Ring

954 92 275

 

Bjerkvik skole

Irene Marita Hansen


Ring

97178258

Epost

irene.hansen@narvik.kommune.no

Fagernes Montesorriskole

Kristel Jakobsen


Ring

950 79 440

Epost

kristel.jakobsen@narvik.kommune.no

Håkvik skole

Line Bergan


Ring

994 33 230

Epost

line.bergan@narvik.kommune.no

Narvik ungdomsskole

Kjersti Halset


Ring

910 06 139

Rombak Montessoriskole

Kristel Jakobsen


Ring

950 79 440

Epost

kristel.jakobsen@narvik.kommune.no

Skistua skole

Kirsti Ramsvik


Ring

76 91 21 93

Epost

kirsti.ramsvik@narvik.kommune.no

Skjomen skole

Lene Horrigmoe Larsen


RIng

917 47 524

Epost

lene.larsen@narvik.kommune.no

Frydenlund skole

Kari Arntsen og Yvonn Brenn Hestnes


Ring

994 11 098

 

Oversikt over helsesøstre for vidregående skole

Skolehelsetjenesten - Oversikt helsesøstre VGS

Narvik VGS Studiested Frydenlund

Liv Conradi


Ring

971 95 601

Epost

liv.conradi@narvik.kommune.no

Narvik VGS Studiested Oscarsborg

Elisabeth Mohn 


Ring

971 95 601

Epost

elisabeth.mohn@narvik.kommune.no

Narvik VGS Studiested Solhaugen

Kine Andersen


Ring

415 55 977

Epost


kine.andersen@narvik.kommune.no