Her finner du oversikt over skolehelsetjenesten ved alle skolene

Alle grunnskoler og videregående skoler som omfattes av opplæringsloven eller er godkjent av privatskoleloven, skal ha tilgang på skolehelsetjeneste.

Vi er fortsatt her for deg!

Klikk for stort bildeKjenner du til noen som kan trenge å prate med noen i skolehelsetjenesten? Send de vår vei!


 

 

 

 

 

 

 

Oversikt over helsesykepleiere


Ankenes barneskole

Line Bergan
Telefon: 99 43 32 30
E-mail: line.bergan@narvik.kommune.no

Ballangen barneskole

Mona Uppheim
Telefon: 76 92 92 37
E-mail: mona.uppheim@narvik.kommune.no

Bjerkvik barneskole

Lene Horrigmoe Larsen
Telefon: 90 28 99 92
E-mail: lene.larsen@narvik.kommune.no

Beisfjord barneskole

Caroline Erlid Finsveen
Telefon:  95 07 94 40
E-mail: line.finsveen@narvik.kommune.no

Frydenlund barneskole

Kristel Jakobsen
Telefon: 99 41 10 98
E-mail: kristel.jakobsen@narvik.kommune.no

Håkvik barneskole

Line Bergan
Telefon: 99 43 32 30
E-mail: line.Bergan@narvik.kommune.no

Kjøpsvik barneskole

Nina Finn
Telefon: 76 92 92 36
E-mail: nina.finn@narvik.kommune.no

Skistua barneskole

Yvonn Hestnes
Telefon: 94 14 64 09
E-mail: yvonn.hestnes@narvik.kommune.no

Skjomen skole

 

Narvik Montessoriskole

Kristel Jakobsen
Telefon: 99 41 10 98
E-mail: kristel.jakobsen@narvik.kommune.no

Narvik ungdomsskole

Kjersti Halset
Telefon: 91 00 61 39
E-mail: kjersti.halset@narvik.kommune.no

Ballangen ungdomsskole

Helene Myklevold
Telefon: 76 92 92 37/90 96 76 02
E-mail: helene.myklevold@narvik.kommune.no

Kjøpsvik ungdomsskole

Helene Myklevold
Telefon: 76 92 92 37/90967602
E-mail: helene.myklevold@narvik.kommune.no

Narvik Vgs studiested Solhaugen

Bodil Anita Frøberg Wang
Telefon: 90 81 89 42
E-mail:  bodil.wang@narvik.kommune.no

Narvik Vgs studiested Oscarsborg

Bodil Anita Frøberg Wang
Telefon: 90 81 89 42
E-mail: bodil.wang@narvik.kommune.no

Narvik Vgs studiested Frydenlund

Anne-Hege Gyllan
Telefon: 94 17 82 58
E-mail: anne.hege.gyllan@narvik.kommune.no