Her finner du oversikt over skolehelsetjenesten ved alle skolene

Alle grunnskoler og videregående skoler som omfattes av opplæringsloven eller er godkjent av privatskoleloven, skal ha tilgang på skolehelsetjeneste.

Vi er fortsatt her for deg!

Klikk for stort bildeKjenner du til noen som kan trenge å prate med noen i skolehelsetjenesten? Send de vår vei!


 

 

 

 

 

 

 

Oversikt over helsesykepleiere


Ankenes barneskole

Line Bergan
Telefon: 99 43 32 30
E-mail: line.bergan@narvik.kommune.no

Ballangen barneskole

Mona Uppheim
Telefon: 76 92 92 37
E-mail: mona.uppheim@narvik.kommune.no

Bjerkvik barneskole

Lene Horrigmoe Larsen
Telefon: 90 28 99 92
E-mail: lene.larsen@narvik.kommune.no

Beisfjord barneskole

Lene Kvandal
Telefon:  91 74 75 24
E-mail: lene.kvandal@narvik.kommune.no

Frydenlund barneskole

Kristel Jakobsen
Telefon: 99 41 10 98
E-mail: kristel.jakobsen@narvik.kommune.no

Håkvik barneskole

Line Bergan
Telefon: 99 43 32 30
E-mail: line.Bergan@narvik.kommune.no

Kjøpsvik barneskole

Nina Finn
Telefon: 76 92 92 36
E-mail: nina.finn@narvik.kommune.no

Skistua barneskole

Yvonn Hestnes
Telefon: 94 14 64 09
E-mail: yvonn.hestnes@narvik.kommune.no

Skjomen skole

Kjersti Halset
Telefon: 91 00 61 39
E-mail: kjersti.halset@narvik.kommune.no

Narvik Montessoriskole

Kristel Jakobsen
Telefon: 99 41 10 98
E-mail: kristel.jakobsen@narvik.kommune.no

Rombak Montessoriskole

Kristel Jakobsen
Telefon: 99 41 10 98 
E-mail: kristel.jakobsen@narvik.kommune.no

Narvik ungdomsskole

Kjersti Halset
Telefon: 91 00 61 39
E-mail: kjersti.halset@narvik.kommune.no

Ankenes ungdomsskole

Victoria Krogtoft Erdahl
Telefon: 47 70 41 94
E-mail: victoria.krogtoft@narvik.kommune.no

Ballangen ungdomsskole

Helene Myklevold
Telefon: 76 92 92 37/90 96 76 02
E-mail: helene.myklevold@narvik.kommune.no

Bjerkvik ungdomsskole

Kine Andersen
Telefon: 41 55 59 77 
E-mail: kine.Leithe.Andersen@narvik.kommune.no

Kjøpsvik ungdomsskole

Helene Myklevold
Telefon: 76 92 92 37/90967602
E-mail: helene.myklevold@narvik.kommune.no

Narvik Vgs studiested Solhaugen

Kine Andersen
Telefon: 41 55 59 77
E-mail:  kine.Leithe.Andersen@narvik.kommune.no

Narvik Vgs studiested Oscarsborg

Elisabeth Mohn
Telefon: 97 19 56 01
E-mail: elisabeth.mohn@narvik.kommune.no

Narvik Vgs studiested Frydenlund

Liv Conradi
Telefon: 90 88 50 07
E-mail: liv.conradi@narvik.kommune.no