Skolehelsetjeneste i Narvik

Alle grunnskoler og videregående skoler som omfattes av opplæringsloven eller er godkjent av privatskoleloven, skal ha tilgang på skolehelsetjeneste.

  

Helsesøster på skolene
Skole: Helsesøster: Telefonnr. E-post:
Grunnskolene:
Ankenes skole
1. - 7. klasse
Irene Hansen
941 78 258
irene.hansen@narvik.kommune.no
Ankenes skole
8.-10. klasse
Kine Andersen
.
415 55 977 kine.andersen@narvik.kommune.no
Beisfjord skole
.
Lisbeth Jensen
.
954 92 275
.
Bjerkvik skole
.
Grethe Lis Stiberg
.
941 46 409
.
grethe.lis.stiberg@narvik.kommune.no
Montessoriskole,
Fagernes
Kristel Jakobsen 950 79 440 kristel.jakobsen@narvik.kommune.no
Håkvik skole Line Bergan 994 33 230 line.bergan@narvik.kommune.no
Narvik ungdomsskole
.
Kjersti Halset
.
910 06 139
Rombak Montessoriskole,
Kristel Jakobsen 950 79 440 kristel.jakobsen@narvik.kommune.no
Skistua skole Kirsti Ramsvik 76912193 kirsti.ramsvik@narvik.kommune.no
Skjomen skole Lene Horrigmoe Larsen 917 47 524 lene.larsen@narvik.kommune.no
Frydenlund skole, Kari Arntsen og Yvonn Brenn Hestnes 994 11 098
Narvik VGS:
Narvik VGS
Studiested Frydenlund
Liv Conradi
908 85 007
.
liv.conradi@narvik.kommune.no
Narvik VGS
Studiested Oscarsborg
Elisabeth Mohn
971 95 601
.
elisabeth.mohn@narvik.kommune.no
Narvik VGS
Studiested Solhaugen
Kine Andersen
.
415 55 977
.
kine.andersen@narvik.kommune.no
Fant du det du lette etter?

Nyttige telefonnummer

► Vakttelefon VILT NARVIK   + 47 952 26 767

 Legevakt                                        116 117
► Vann- og avløpsvakt                 901 16 300

► Barnevern, vakttelefon            909 84 500

 Brann                                                     110
 Politi                                                       112
 Ambulanse                                            113

FeVa nød- og vakttelefoner 

Narvik kommune | Kongens gate 45 | Postboks 64, 8501 Narvik  | Telefon: 76 91 20 00 | Faks: 76 91 20 01 | Org.nr:  959 469 059
Nød- og vakttelefoner    
postmottak@narvik.kommune.no

Ansvarlig redaktør: Nicola Mulryan

© Narvik kommune  | CMS/Design: Acos AS